Skip to content

“Uphill Snow Drag kodulehe ja sotsiaalmeedia lehed koostasin ise ja justament seetõttu on ka siin minu enda pilt ja kiitus enesele.
Kui sulle meeldib see, mille olen loonud, siis olen tänulik kui jätad oma hea sõna läbi kontaktivormi”

Roland Kivitare – sotsiaalmeedia spetsialist

HobiHoid – hobitehnika majutus Põltsamaal

HobiHoid.ee puhul on tegemist väga südamelähedase projektiga. Kui oled siin lehel minust lugenud, siis tead, et olen suur autosõber. Kohe nii suur, et vahest kirjutan ka ühte Eesti suurimasse blogisse Petrolheads.ee. Ja autosõpradel on vahest vähem või rohkem hobitehnikat – nii ka minul. Autosid ja tsikleid või muud säärast on tore tarbida, kuid neid on vaja ka kusagil hoida. Nii leitigi ruumid, mis sobisid erineva hobitehnika hoidmiseks ja nüüd tuli need ka väljamüüa. Mõeldud, tehtud.

Koostasin veebilehe ja Facebooki ning Instagram kanalid. Loomulikult ka Google My Business konto, et kliendini mugavalt juhiseid saaks. Edasi oli vaja sõna kaugemale viia ja sotsiaalmeedia sisuplaanide kõrvale optimeerisin Facebooki reklaamikampaaniad. Lõpptulemuseks müüdi Hobihoid ruumid ca 35€ reklaamieelarve abil esimesel talvehooajal 100% välja. Hoolimata sellest, et ruumid on hooajaks välja müüdud toimub igakuiste sisuplaanide järgi erineva sisuhaldus, et püsida jälgijate silmis olulisena.

Indrek Blauberg - Hobihoid üks asutajatest ja ABC kliima tegevjuht.

“Roland tegi Hobihoiule digiprofiilid Facebooki ja Instagrami.
Lisaks koostas ta meie vajadustest lähtuva veebilehe. Ma ei pea muretsema, et kõigis kanalites oleks alati värske infot. Selleks pöördusingi Rolandi poole. ”

Indrek Blauberg – Hobihoid asutaja

“Mulle on Rolandi turundustöö meeldinud ja temaga koostöö on alati lõbus.”

Raigo Lepp – Lepp Motors OÜ