Skip to content

Rolevents kliendid

Pildil Rolevents kliendi tagasiside Sihtasutuselt Tartu Ärinõuandla
Ekraanisalvestis klaasiprofid.ee veebilehe avalehest
Pilt näitab klaasiprofid.ee veebilehe kiirust. Time to first byte 16ms, Cumulative Layout shift 0.03sekundit. 
LCP - 666ms.

HobiHoid – hobitehnika majutus Põltsamaal

HobiHoid.ee puhul on tegemist väga südamelähedase projektiga. Kui oled siin lehel minust lugenud, siis tead, et olen suur autosõber. Kohe nii suur, et vahest kirjutan ka ühte Eesti suurimasse blogisse Petrolheads.ee. Ja autosõpradel on vahest vähem või rohkem hobitehnikat – nii ka minul. Autosid ja tsikleid või muud säärast on tore tarbida, kuid neid on vaja ka kusagil hoida. Nii leitigi ruumid, mis sobisid erineva hobitehnika hoidmiseks ja nüüd tuli need ka väljamüüa. Mõeldud, tehtud.

Koostasin veebilehe ja Facebooki ning Instagram kanalid. Loomulikult ka Google My Business konto, et kliendini mugavalt juhiseid saaks. Edasi oli vaja sõna kaugemale viia ja sotsiaalmeedia sisuplaanide kõrvale optimeerisin Facebooki reklaamikampaaniad. Lõpptulemuseks müüdi Hobihoid ruumid ca 35€ reklaamieelarve abil esimesel talvehooajal 100% välja. Hoolimata sellest, et ruumid on hooajaks välja müüdud toimub igakuiste sisuplaanide järgi erineva sisuhaldus, et püsida jälgijate silmis olulisena.

Indrek Blauberg (pildidl) soovitab digiturunduse ja sotsiaalmeedia spetsialisti poole pöörduda, kui soovid Google tulemustes kõrgemale jõuda.
Raigo Lepp (pildidl) soovitab digiturunduse ja sotsiaalmeedia spetsialisti poole pöörduda, kui endale uut kodulehte, mis tooks igapäevaselt uusi päringuid.