Skip to content

Digiturundus teenused


Kodulehe tegemine, SEO, sotsiaalmeedia turundus, haldus ja FB makstud reklaamid

Digiturundus on äge ja peab sulle kasu tooma.

Usun sellesse 150% ja seetõttu teen sinu ettevõttele turundusstrateegia, mis kasutab digitaalseid erinevaid kanaleid nagu kodulehed, sotsiaalmeedia ja makstud reklaamid sotsiaalmeedia turunduses, et jõuda õige sihtrühmani ja suurendada müüki. Veel enam, me teeme strateegiale ka tegevuskava. See võib aega võtta, kuid lõpuks tasub see kindlasti ära.

Üha enam inimesi kasutab interneti kaudu toodete ja teenuste ostmist ning internetiturundus aitab ettevõtetel jõuda potentsiaalsete klientideni, luua bränditeadlikkust ja suurendada müüki. Lisaks on digiturundus sageli kuluefektiivsem kui traditsioonilised turundusmeetodid. Selle jaoks on aga vaja olla eelkõige oma klientidele nähtav. Seda saab teha sotsiaalmeedia abil ning kindlasti ka makstud reklaamide abil. Kuid oluline on ka loomulikult orgaaniline nähtavus.

Autoriteetsus ja nähtavus.

Kuivõrd üks parimaid asju maailmas on see, kui sõber sind teistele soovitab. Mõtle nüüd, kui see juhtub orgaaniliselt? Kogudes autoriteetsust oma veebile läbi Google tööriistade nagu Google Search Console, Maps ja muud teenused, kasvab üldine usaldusväärsus otsijate silmis. Seda saab veel tugevdada tagasisidede ja hinnangute küsimisega. Kõik on väga olulised neile, kes parasjagu sinu valdkonna tooteid või teenuseid otsimas on. Milline teema sind digiturunduse teenuste juures kõige rohkem muret praegu valmistab? Millega saan sind aidata?

Digiturundus

Kodulehe
tegemine

Digiturundus Eestis

SEO
optimeerimine

Sotsiaalmeedia
turundus

Levinud digiturundus küsimused

Kas veebilehe tegemine on ka digiturundus?

Veebilehe tegemine on oluline osa digiturunduse strateegiast, kuna seda saab kasutada ettevõtte brändi tutvustamiseks ja müügi suurendamiseks. Veebileht aitab luua ettevõttele digitaalset kohalolekut, võimaldab potentsiaalsetel klientidel tutvuda toodete ja teenustega ning võimaldab müügi tegemist veebis. Seega on veebilehe tegemine väga oluline, kuid see tuleb teha õigesti!

Miks on SEO vajalik?

Ainult disainilt ilusa väljanägemisega veebilehest ei piisa, et digiturunduses edu saavutada. Kodulehe optimeerimine on sama oluline kui selle loomine ise. See tähendab erinevate meetmete rakendamist, et tagada veebilehe vastavus otsingumootorite ja eriti kasutajate ootustele.

Optimeerimine hõlmab muu hulgas veebilehe sisu, struktuuri ja kasutatavuse parandamist, et tagada parem nähtavus otsingumootorites ning kasutajakogemuse ja konversioonide parandamine. Seega on veebilehe optimeerimine oluline osa digiturunduse strateegiast, et saavutada parimad tulemused ja tagada ettevõtte digitaalne edukus.

Kuidas valida digiturundus partner?

Digiturunduse partneri valimine on oluline samm, mis võib mõjutada teie ettevõtte digiturunduse strateegia edukust. Meie soovitame partneri valimisel:

  1. Mõelda oma eesmärkidele: Määra kindlaks oma eesmärgid ja vajadused digiturunduses ning valige partner, kellel on kogemused ja oskused, mis vastavad nendele eesmärkidele.
  2. Uurige ettevõtte mainet: Tee taustauuring ja uurige potentsiaalse digiturunduse partneri mainet. Vaadake nende varasemaid töid, klientide tagasisidet ja kommentaare sotsiaalmeedias või erialafoorumites.
  3. Küsige küsimusi: Rääkige potentsiaalse digiturunduse partneriga ja esitage küsimusi nende kogemuste, oskuste ja töömeetodite kohta. See aitab sul paremini mõista nende lähenemist ja teha õige otsus.
  4. Vaadake hinnapakkumisi: Küsige hinnapakkumisi mitmelt potentsiaalselt digiturunduse partnerilt ning võrrelge nende hinnataset ja teenusepakette, et leida parim valik oma eelarve ja vajaduste jaoks.
  5. Kontrollige koostöö sobivust: Veenduge, et teie ettevõtte ja digiturunduse partneri väärtused ja töökultuur sobivad kokku, et tagada sujuv koostöö ja parimad tulemused.
Sotsiaalmeedia turundus

See kah veel! Niigi on palju tööd!

Just täpselt. Sul ongi liiga palju käsil. Anna meile oma sotsmeedia kanalid hooldada ja hallata. Lisaks teeme sulle korralikud sisuplaanid, toetame reklaamidega müüke madalhooajal. Ära muretse, see ei tähenda, et peame kohe Tik-Tokkima hakkama. Aga, kui vaja, siis tokime nii, et sellest on kasu.

Kes on see inimene Rolevents OÜ taga?

Picture of a man in a blue suit and a bowtie - A good digital marketing manager, founder of Rolevents

Roland Kivitare

Rolevents OÜ asutaja, digiturundaja, SEO spetsialist, uhke abikaasa ja ka suur autohuviline.
Siin on paar võimalust minuga kontakti saamiseks!