Skip to content

Kes on digiturundaja Roland Kivitare?

Roland Kivitare on sotsiaalmeedia spetsialist ja digiturundaja, kes teab kuidas teha kasumit toovad Facebooki ja Instagrami reklaamid.

Et rääkida, kuidas sai minust sotsiaalmeedia spetsialist ja siis kirglik digiturundaja, pean rääkima ühe teise loo. Ei tule siit ulmelist lugu, et võita lugejate kaastunnet. Kuigi, nappe juhtumisi tervisega on olnud mul küll. Vihjeks ütlen, et pea ees vette hüppamine on mõistlik vaid uue eriala õppimisel, mitte sõna otseses mõttes. See on valus ja võib lõppeda ratastoolis. Minul läks õnneks, paljudel aga mitte.

Kuid ma olen suur “petrooliumipea” ehk maakeeles autohuviline. Suveti sõidan ühe väärt pilliga mööda Eestit ning kommenteerin autospordivõistlusi. Talviti korraldan sobivate ilmaolude korral auto-motospordi võistlust nimega Up-Hill Snow Drag (alates 2014). Läbi üritusturunduse olengi jõudnud digiturunduseni.

Digiturundaja peab olema mitmekülgne abiline.

Autoüritusi korraldades oli vaja tegeleda kõigega alates turundusest kuni sponsorite otsimiseni. Eraisikuna on erinevate lepingute sõlmimine tülikas ja ma asutasin oma ettevõtte – “Rolevents OÜ”. Sotsiaalmeedia haldusega olin tegelenud seega juba mitmeid aastaid. Kõik muu, mis puutus veebilehte ja digiturundusse oli uus, aga huvitav. Enne 2019 polnud ma ühtegi veebilehte teinud. Fraasid “kodulehe tegemine” ja “SEO ehk kodulehe optimeerimine otsimootorile” olid päris hirmutavad. Järjepidevalt end ise koolitades sain aru, et kui võimas on digiturundus.

Olin veel palgatööl kui nägin, et ettevõtjana saan alustavatele ja väike-ettevõtetele rohkem väärtust pakkuda. Oma autoüritusi läbi viies nägin kui palju kasu on sotsiaalmeedia heast haldusest. Kuid ka seda, kui ajamahukas see on. Miks siis mitte sellest midagi suuremat luua? Digiturundaja ja ka sotsiaalmeedia haldurina loon ettevõtjatele rohkem aega! Koostades edukaid reklaamikampaaniaid kasvatan nende müüke. Nii saame mõlemad tegeleda sellega, mis paneb silma särama. Kas me siis üldsegi teeme tööd?

Sotsiaalmeedia ning digiturunduse koolitused parimatelt!

Tundsin, et tasuta kättesaadavate materjalidega kaugele ei sõua ja vajan asjalikumaid koolitusi. Seetõttu loobusingi palgatööst, viskusin peaees vette. Jätsin hea, stabiilse palganumbri ja võtsin end Töötukassas arvele. Enne kui koolitusteni jõudsin, töötasin läbi Google enda videoloengud, Priit Kallase SEO õpetused. Mis iganes kätte juhtus selle töötasin läbi ja proovisin järele. Nagu tellitult valmis samal ajal Nullist.ee koolitajatelt Sven Nuum ja Teet Torim sotsiaalmeedia spetsialisti meistriklassi koolitus. Läbisin selle esimese lennuna ja nii sai alguse minu teekond digiturunduses. Jätkan enda arendamist läbi tööde ja koolituste. Kui oled kuulnud Turunduslaborist, siis ka seal olen aktiivne liige ja usin õppija. See on super kogukond, mis on andnud mulle väga palju teadmisi ja oskusi. mis kõige parem uusi kontakte ekspertidega, kellelt saab alati tuge. Otsin alati koolitusvõimalusi, et pakkuda sulle võimalikult palju abi ja tuge digiturunduse keerulises maailmas.

Olen sulle personaalsem digiturundaja kui agentuur seda olla saab.

Võta minuga ühendust, kui tunned, et ei taha ise sotsiaalmeedia haldusega tegeleda. Või kui su veeb ei ole Googles nähtav. Eriti vinge on kui ka sind huvitavad autod, tsiklid või tehnika üldiselt. Olen veel toimetanud kindlustuse ja reklaamimüügis, üld- ja palkmajaehituses, aga ka restoraniäris. Usun, et ühised vaated võimaldavad selgemini seada eesmärke, et kujundada sinu ettevõtte digiprofiil selgemini. Vaatame üle, mida sinu ettevõtte digiprofiilis paremaks teha saab.

Digiturundaja Roland Kivitare tunnistus Nullist.ee koolituselt "Sotsiaalmeedia meistriklass"
Digiturundaja Roland Kivitare on pildil, portugalis

Olen avatud sisukatele vestlustele

Sotsiaalmeedia efektiivseks

Aga ka stabiilseks. Pole kunagi mõtet alustada asjaga, mida ei soovita lõpuni viimistleda.

Tegutseme, et silm säraks

Sõna otseses mõttes. Sina keskendud oma ärile, mina sellele, et see hea välja paistaks.

Jätkuv areng

Digiturundus areneb kiiresti. Nii ka mina. Hoian end uute trendidega kursis, koolitan end pidevalt, et ka sinu ettevõte oleks alati värske.